תפריט נגישות

סמ"ר יגאל אלבוחר ז"ל

יגאל אלבוחר
בן 28 בנפלו
בן צביה ומשולם
נולד בירושלים
בב' בשבט תשכ"ח, 1/2/1968
התגייס ב-יולי 1986
שרת בחיל החימוש
יחידה: פקמ"ז 64
נפל בעת שירותו
בכ' בתמוז תשנ"ו, 7/7/1996
מקום נפילה: מחסום חרבתא
באזור יהודה ושומרון
מקום קבורה: ירושלים - הר הרצל
אזור: ד, חלקה: 9, שורה: 14, קבר: 03.
הותיר: אשה - אורית, בת-מור, הורים וארבעה אחים - אילן, חגי, בנימין ושלמה

קורות חיים

יגאל נולד בתאריך 1.2.1968 בירושלים, בבית החולים משגב לדך הישן, בן זקונים להורים צביה ומשולם אלבוחר, ואח לשלמה בנימין אילן וחגי.

יגאל גדל בשכונת רמת אשכול שבירושלים, למד בבית הספר היסודי "יד המורה", המשיך את לימודיו בחטיבת הביניים של ביה"ס רנה קסין וסיים את לימודיו התיכוניים בהצטיינות בביה"ס אורט בית אל במגמת מכונאות רכב.

יגאל אהב יותר מכל לבלות עם חבריו, מסיבות עד אור הבוקר, לשחק כדורגל וללכת לים. ידו של יגאל תמיד הייתה מושטת לעזרה לחברים, לבני המשפחה ולכל מי שנזקק.

יגאל התגייס לצה"ל בתאריך 28.7.1986 ושרת בחיל החימוש כמכונאי רכב בסדנא בבית אל. במהלך שירותו הצבאי מילא תפקידים שונים גם ביחידות שדה. הוא השתחרר בתאריך 28.7.1989 לפי דעת מפקדיו, הוא היה חיל רציני, יוזם, בעל כושר ארגון וניהול, מקצועי ובעל ידע .לאחר שירותו הצבאי הצטרף יגאל לעבודה בחברת "שירותי כללית" - חברה לניקיון ואחזקת מוסדות שבבעלות אחיו בני, שם ניהל ופיקח על עבודת עובדים במוסדות שונים. יגאל עבד בחברה במשך כל שנות עבודתו. לדעת אחיו יגאל היה עובד מסור ומצטיין בחברה. בתאריך 15.9.1992 נשא לאישה את אורית, בת למשפחת צרפי. לאחר כשנתיים בתאריך 21.7.94 נולדה בתם היחידה מור. המשפחה התגוררה בשכונת פסגת זאב בירושלים.

יגאל נקרא מפעם לפעם לשרות מילואים פעיל, ושרת ביחידות שדה שונות, ברמת הגולן, בבקעה ובשטחים.

את שירות המילואים האחרון עשה יגאל ביחידה שאבטחה באזור "מכבים-רעות".

בתאריך 7.7.1996 התקבלה ההודעה הנוראה מכל על נפילתו של יגאל. יגאל נקבר בבית הקברות הצבאי בהר הרצל בירושלים. במכתב הספד למשפחתו כותב עליו מפקד היחידה: "בפרקי הזמן הקצרים בו זכינו להכירו, גילינו אדם נפלא, חייל למופת, איש מקצוע ממדרגה ראשונה, שביצע את כל מטלותיו על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצון מפקדיו".

יהי זכרו ברוך.בניית אתרים: לוגו חברת תבונה